• 22 Ekim 2014, 06:07:48
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Slenderman  (Okunma sayısı 3100 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mahir
  • *
  • + Karma ver ve beni mutlu et.
    • Ödüller
  • Favori: Elder Scrolls
Slenderman
« : 10 Eylül 2012, 23:04:41 »
İnternette bununla ilgili çok şey duydum size göre bu gerçek mi yoksa değilmi ? Açıkçası öyle videolar izledimki biraz tırstım.  *:/
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uD_ZJMiZMV8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uD_ZJMiZMV8</a>

• Acemi
  • *
  • Pootis
    • Ödüller
Ynt: Slenderman
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2012, 00:13:22 »
Slenderman ne la  *:D

Aklıma enderman geldi  *:)
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2012, 00:14:34 Gönderen: P1kachu »
(Bilgiyi görmek için butona tıklayınız.)

• Yönetici
  • *
    • Ödüller
  • Favori: Fallout
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2012, 01:52:13 »
Onu bilmiyorum da onun tarzında şöyle bir oyun var denemek istersin belki:

https://hotfile.com/dl/170476743/bb1438f/whereami.zip.html

• Mahir
  • *
  • + Karma ver ve beni mutlu et.
    • Ödüller
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2012, 09:52:26 »
Enderman'In esin kaynağı o zaten internette araştırılırsa çok sonuç çıkıyor.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uD_ZJMiZMV8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uD_ZJMiZMV8</a>

• Global Moderatör
  • *
  • One day God'll kill us all.
    • Ödüller
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2012, 12:04:30 »

Bu oyunu oynayın gençler. Bazı yerlerde baya korkmuştum oynarken.

• Mahir
  • *
  • I'm a chicken..Bacaaw!
    • Ödüller
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2012, 13:42:37 »
Ya arkadaşlar ne saçma şeylere inanıyorsunuz Yüce Allah büyüktür o bizi korur elhamdülillah.

• Acemi
  • *
    • Ödüller
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2012, 15:12:39 »
Ya arkadaşlar ne saçma şeylere inanıyorsunuz Yüce Allah büyüktür o bizi korur elhamdülillah.
aynen ama şimdi araştırdım daha çok bir internet Mem'i gibiydi ama bundan süper çizgiroman konusu olur
cicero cosplay resmini kaldırdım erkekmiş o.O

• Ada Soom Dir Kamal

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2012, 15:30:37 »
Marble Hornets parodisinin kötü adamı burdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://marblehornets.wikidot.com/start

• Acemi
  • *
  • The Courier,and Mr. House...
    • Ödüller
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2012, 21:40:08 »
ya adamım bu sadece bi internet fenomeni yani o kadar ki bi hikaye yarışmasında birinci olduğu için bu kadar patladı zaten.

Facebook Furkan TIRPAN

Twitter BoyThatHasTail

Tumblr BoyThatHasTail

connected2.me BoyThatHasTail

War...War Never Changes.

• Çırak
  • *
  • --
    • Ödüller
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2012, 22:01:38 »

Bu oyunu oynayın gençler. Bazı yerlerde baya korkmuştum oynarken.

Aynen oynayın  *;D Bir de source motorlu co-op çıkardılar onu denemek lazım.  *;D

• Çırak
  • *
    • Ödüller
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2012, 01:07:25 »
Ben bu oyunu düşünenin,yapanın,internete koyanın beynine FUS-RO-DAH yapiim.Lan laptopu kırıyodum az kalsın 5 tane not toplayabildim en fazla şuan korkudan ellerim bacaklarım titriyor.Oyun hakkında o kadar video izledim.Nasıl olsa ne olcak biliyorum korkmam diye düşündüm sadece ekranın karıncalanmasıyla tipim  *:o  *? oldu.Lan bide oyunu indirdim adamın teki dosyalardan birinin içine harita koymuş nerden gidilmesi gerektiğini gösteriyor.Lan Slenderman'i ilk görüşümde ismimi bile unuttum hangi haritayı hatırliyim.Amcamın bilgisayarını kullanıom yakın zamanda bilgisayarı geri alcak.Oyunu attığım klasörün ismini ''Slenderman''den ''Slender  oyunu.Not SAKIN oynaMA çooook korkunç.Sandalyeden zıpladım korkudan.!!!'' olarak değiştirdim.Sonra adam oyunu açar oynar sonra kalp krizi falan geçirir.

• Uzman
  • *
  • FenerBahçe
    • Ödüller
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2012, 02:36:29 »
Ben bu oyunu düşünenin,yapanın,internete koyanın beynine FUS-RO-DAH yapiim.Lan laptopu kırıyodum az kalsın 5 tane not toplayabildim en fazla şuan korkudan ellerim bacaklarım titriyor.Oyun hakkında o kadar video izledim.Nasıl olsa ne olcak biliyorum korkmam diye düşündüm sadece ekranın karıncalanmasıyla tipim  *:o  *? oldu.Lan bide oyunu indirdim adamın teki dosyalardan birinin içine harita koymuş nerden gidilmesi gerektiğini gösteriyor.Lan Slenderman'i ilk görüşümde ismimi bile unuttum hangi haritayı hatırliyim.Amcamın bilgisayarını kullanıom yakın zamanda bilgisayarı geri alcak.Oyunu attığım klasörün ismini ''Slenderman''den ''Slender  oyunu.Not SAKIN oynaMA çooook korkunç.Sandalyeden zıpladım korkudan.!!!'' olarak değiştirdim.Sonra adam oyunu açar oynar sonra kalp krizi falan geçirir.

Hakkatten çok korkunç ya dead space felen bide korku oyunu diyolar bi tanıdığım bi abi var oynamadığı korku oyunu yok, amnesia da beya korkunç.

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir.

• Çırak
  • *
    • Ödüller
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2012, 03:55:12 »
Amnesia ilk başlarda sıkıcı gibi gözüküyor sadece uçan eşyalar kapanan kapılar falan var sonra ilerleyip daha karanlık yerlere girince ve bir canavarla karşılaşılınca sırasıyla şu tepkiler verilmeye başlanıyor:
1-''Anasınıı!O neydi laanann!''denir ve şaşırma,korkma,umutsuzluk duyguları hafif idrar kokusu ile birlikte yaşanır.
2-Oynayan kişi bir dine inanıyorsa bilinen bütün dualar okunmaya başlar.Eğer inanmıyorsa içinden küfür eder.
3-Kalp alış-veriş hızı artış gösterir.
4-Hiç durmadan anaya bacıya ve özellikle ebelere küfür edilir.Artık oynayan kişi aşırı adrenalin pompalar göz bebekleri büyür.
5-Yavaş yavaş akıl sağlığı kaybedilmeye başlanır.
6-Yaratık uzaklaştıktan hemen sonra saklanılan yerden çıkılır ve etrafa bakınır.En küçük kıpırdama arkaya bakmadan kaçar ve aynı zamanda bağırarak küfürler edilir.
7-Ortam sakinleşince oyun kapatılır.Uzun süre açılmaz ve oyuncumuz yaratığın aslında korkunç olmadığını ve hazırlıksız yakalandığını düşünür.Sonra oyuna tekrar girilir.
Özet:Oyun çok korkunçtur.Oynanması tavsiye edilmez kalp krizi geçirilebilir.

Slender ise tam tersine oyunun başında insanı korkutur.Ve sırasıyla şu tepkiler alınır:
1-''Ammada karanlıkmış insan biraz ışıklı mışıklı bişi koyar''denir.Ve gelen sesler,sis ve karanlık ile birlikte kalp atışınız hızlanır.Ve ilk not bulunur.
2-Gelen sesler artar ve oyuncu dahada korkar ve hafif karıncalanmalar oluşur ekranda.Artık oyunun korkunçluğu kabul edilip.Bu oyunu hemen bitirmeyi düşünür.
3-Artan kalp atış hızı ve korkunun etkisi ile etrafa dikkatlice bakılarak ilerlenir ve 2.not bulunur.
4-Gelen garip sesler insanı dahada korkutur ve 2.notun alınımından saniyeler sonra anaya küfür edilir.
5-Korkan gencimiz etrafda bir şey olup olmadığından emin olmak için arkasına döndüğünde onu görür ve şu kelimeler ağzından çıkar.''Ananı avradını....neee..neeessin ulaan seeen  *:o  *:'( ''der ve kendisini boşluğa bırakır.Çünkü sandalyeden düşmüştür.
6-3.notu arayan kurbanımız ?!..pardon oyuncumuz  *;D içinden ''sakın arkana bakma,sakın arkana bakma'' *:'(   der.Artık daha fazla karıncalanma ve ürperteci ses vardır.
7-4.not bulunduktan sonra kaybolduğunu farkeden mağdurumuz.Göz yaşları,korku ve idrar kokusu ile yolunu bulmaya çalışır.Şans eseri 5.notu görmüştür ama buna üzülmektedir.Ve gözleri dolar. *:'( çünkü onu almak zorundadır ama alırsa altına edecektir.
8-5.not alınmıştır.Her ağacın arkasına Küfür edilerek bakılır.(bu esnada hafifçe pantalona bırakılır).Ve mağdurumuz ya da kurbanımız sık sık Slender ile karşılaşır.Son bir kez daha küfür edilir ve yine sandalyeden düşerek oyun biter.
Ben 5.nota kadar geldim gerisini siz yazın.Bu arada nereye bağlıycak bu aptal herif diyenler.Bende bilmiyorum yazasım geldi yazdım burası özgür bir forum  *;D
Oyunu yeni oynayanlar ya da bilmeyenler için eğer bir karıncalanma falan olursa ve Slender görüldüyse yere bakın ve uzaklaşın.
Ve sakın arkanıza bakmayın!!!!!!

• Yurttaş
    • Ödüller
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2012, 16:35:17 »
Amnesia ilk başlarda sıkıcı gibi gözüküyor sadece uçan eşyalar kapanan kapılar falan var sonra ilerleyip daha karanlık yerlere girince ve bir canavarla karşılaşılınca sırasıyla şu tepkiler verilmeye başlanıyor:
1-''Anasınıı!O neydi laanann!''denir ve şaşırma,korkma,umutsuzluk duyguları hafif idrar kokusu ile birlikte yaşanır.
2-Oynayan kişi bir dine inanıyorsa bilinen bütün dualar okunmaya başlar.Eğer inanmıyorsa içinden küfür eder.
4-Hiç durmadan anaya bacıya ve özellikle ebelere küfür edilir.Artık oynayan kişi aşırı adrenalin pompalar göz bebekleri büyür.
6-Yaratık uzaklaştıktan hemen sonra saklanılan yerden çıkılır ve etrafa bakınır.En küçük kıpırdama arkaya bakmadan kaçar ve aynı zamanda bağırarak küfürler edilir.
7-Ortam sakinleşince oyun kapatılır.Uzun süre açılmaz ve oyuncumuz yaratığın aslında korkunç olmadığını ve hazırlıksız yakalandığını düşünür.Sonra oyuna tekrar girilir.

Slender ise tam tersine oyunun başında insanı korkutur.Ve sırasıyla şu tepkiler alınır:
1-''Ammada karanlıkmış insan biraz ışıklı mışıklı bişi koyar''denir.Ve gelen sesler,sis ve karanlık ile birlikte kalp atışınız hızlanır.Ve ilk not bulunur.
2-Gelen sesler artar ve oyuncu dahada korkar ve hafif karıncalanmalar oluşur ekranda.Artık oyunun korkunçluğu kabul edilip.Bu oyunu hemen bitirmeyi düşünür.
3-Artan kalp atış hızı ve korkunun etkisi ile etrafa dikkatlice bakılarak ilerlenir ve 2.not bulunur.
4-Gelen garip sesler insanı dahada korkutur ve 2.notun alınımından saniyeler sonra anaya küfür edilir.
5-Korkan gencimiz etrafda bir şey olup olmadığından emin olmak için arkasına döndüğünde onu görür ve şu kelimeler ağzından çıkar.''Ananı avradını....neee..neeessin ulaan seeen  *:o  *:'( ''der ve kendisini boşluğa bırakır.Çünkü sandalyeden düşmüştür.
6-3.notu arayan kurbanımız ?!..pardon oyuncumuz  *;D içinden ''sakın arkana bakma,sakın arkana bakma'' *:'(   der.Artık daha fazla karıncalanma ve ürperteci ses vardır.
7-4.not bulunduktan sonra kaybolduğunu farkeden mağdurumuz.Göz yaşları,korku ve idrar kokusu ile yolunu bulmaya çalışır.Şans eseri 5.notu görmüştür ama buna üzülmektedir.Ve gözleri dolar. *:'( çünkü onu almak zorundadır ama alırsa altına edecektir.
8-5.not alınmıştır.Her ağacın arkasına Küfür edilerek bakılır.(bu esnada hafifçe pantalona bırakılır).Ve mağdurumuz ya da kurbanımız sık sık Slender ile karşılaşır.Son bir kez daha küfür edilir ve yine sandalyeden düşerek oyun biter.
Ben 5.nota kadar geldim gerisini siz yazın.Bu arada nereye bağlıycak bu aptal herif diyenler.Bende bilmiyorum yazasım geldi yazdım burası özgür bir forum  *;D
Oyunu yeni oynayanlar ya da bilmeyenler için eğer bir karıncalanma falan olursa ve Slender görüldüyse yere bakın ve uzaklaşın.

çok iyi açıklamışsın zaten korkak biriyim bu oyunu oynarsam bir dahaki mesajımı yazamayacağım kesin onun için oynamıyorum..

• Mahir
  • *
  • Hear my Thu'um! Feel it in your bones!
    • Ödüller
« Yanıtla #14 : 03 Şubat 2013, 17:56:59 »
Slenderman gerçek değil, sadece bir şehir efsanesi.

Hmm, bende hiçbirisi olmadı sorun bende sanırım.

"I fight for the men I've held in my arms, dying on foreign soil! I fight for their wives and children, whose names I heard whispered in their last breath... I fight so that all the fighting I've already done hasn't been for nothing! I fight... because I must."
    ―Ulfric Stormcloak